MËRZITET PËR KËTO GJESTE/ Eni Koçin e gjen “belaja” me Genc Prelvukaj (FOTO) – AlpeGossip
MËRZITET PËR KËTO GJESTE/ Eni Koçin e gjen “belaja” me Genc Prelvukaj (FOTO)

MËRZITET PËR KËTO GJESTE/ Eni Koçin e gjen “belaja” me Genc Prelvukaj (FOTO)

Para disa  muajsh Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj pranuan publikisht lidhjen. Më pas me anë të disa fotove të publikuar në rrjetin social Instagram, Eni na tregoi se Genci i kishte propozuar për martesë.

Së fundmi çifti është  kthyer në qendër të vëmendjes duke u komentuar shpesh në media dhe postimet e tyre komentohen gjithmonë nga publiku.

Eni dhe Genci  publikojnë rradhë foto apo video ku shfaqen të dy dhe  ditën e  sotme këngëtarja  ka publikuar një video në “Instastory” ku shfaqet bashkë me të fejuarin e saj. Ndërkohë që Eni dëshiron të bëj një foto, Genci e prish gjithë momentin  e ëmbël me veprimin e tij komik.

“Ça je duke bërë, mos ma prish storyn”: Dëgjohet ti thojë Eni Gencit që ndërkohë ai vazhdon të bëj me duar mustaqe.

AlpeNews.al