Jo vetëm prindërit, vajza e pashait të PS-së thumbon PD: Një shaka që s’po i vjen fundi (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm prindërit, vajza e pashait të PS-së thumbon PD: Një shaka që s’po i vjen fundi (FOTO)

Jo vetëm prindërit, vajza e pashait të PS-së thumbon PD: Një shaka që s’po i vjen fundi (FOTO)

Vajza e politikanit shqiptar, është vetëm 18 vjeç, megjithatë është bërë qendra e vëmëndjes në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Trejsi Peçin, vajzën e Tërmet Peçit, kryetarit të bashkisë së Tepelenës.

Në fotot dhe daljet e saj Trejsi dallohet për jetën luksoze që bën duke marrë edhe nofkën “vajza e pashait”.

Këtë herë Treisi ka postuar në Instagram një humor nga rrjetet sociale ku vë në lojë Partinë Demokratike.