“PREFEKSION”/ Ish e dashura e Neymar i komenton në FOTO Oriola Marashit – AlpeGossip
“PREFEKSION”/ Ish e dashura e Neymar i komenton në FOTO Oriola Marashit

“PREFEKSION”/ Ish e dashura e Neymar i komenton në FOTO Oriola Marashit

Ajo është një nga vajzat më tërheqëse të showbiz-it në vendin tonë. Është fjala për Oriola Marashin, e cila tashmë është edhe një nga modelet më të kërkuara nga shumë kompani veshjesh.

Modelja seksi është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto e video shumë “hot”. Imazhet e saj marrin menjëherë vëmendjen e të gjithëve dhe komentohen gjatë nga fansat e saj të shumtë.

Por mesa duket veç ndjekësve, ka edhe persona të famshëm që i thurin elozhe modeles bukuroshe. Së fundmi i ka shkuar edhe ish-e dashura e Neymar, Natalia Barulich. “Perfeksion”, shkruan 29-vjeçarje, e cila veçse modele edhe ka kënduar.

Madje ajo dhe njihet edhe për lidhjen e saj me këngëtarin e njohur Maluma.