KTHIM PAS NË KOHË/ Si dukej Isli Islami kur ishte një bjond “24 karatsh” (FOTO) – AlpeGossip
KTHIM PAS NË KOHË/ Si dukej Isli Islami kur ishte një bjond “24 karatsh” (FOTO)

KTHIM PAS NË KOHË/ Si dukej Isli Islami kur ishte një bjond “24 karatsh” (FOTO)

Prezantuesi i Wake-up, Isli Islami vendosi të na kthejë disa vite pas në kohë. Atëherë kur ai dukej kaq ndryshe nga sot, pasi ishte një bjond 24 karatsh.

Nuk e besoni?

Fotoja më poshtë që ka postuar moderatori i thotë të gjitha.

“Po thoja që nuk po kuptoj çfarë kishte që nuk shkonte me ‘selfie-n”,- shkruan Isli.

 

Kjo fjali na lë të kuptojmë se ky look ka qenë tepër i preferuar për moderatorin e dashur nga publiku dhe ndoooshta mund të kemi një rikthim të mundshëm. Jo për gjë po kur të pëlqejnë selfiet, je gati të bësh çdo gjë për t’u dukur tërheqës. Madje edhe të rikthehesh në një bjond!