“NUK ËSHTË THJESHT KËNAQËSI”/ Armina Mevlani sapo e tha “troç” mendimin e saj për seksin (FOTO) – AlpeGossip
“NUK ËSHTË THJESHT KËNAQËSI”/ Armina Mevlani sapo e tha “troç” mendimin e saj për seksin (FOTO)

“NUK ËSHTË THJESHT KËNAQËSI”/ Armina Mevlani sapo e tha “troç” mendimin e saj për seksin (FOTO)

Armina Mevlani është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale .
Ajo shpesh përflitet për jetën e saj të kushtueshme si dhe për lidhjen me Shkëlzen Berishë.

Këtë herë Armina ka ndarë në Instastory mëndimin e saj për seksin.

‘Seksi nuk është thjesht një kënaqësi fizike, por edhe një energji që përcillet shpirterisht’ shkruhet në postimin e blogeres.