NUK E PRISNIM/ Ledri Vula po i kalon pushimet me modelen e njohur shqiptare (FOTO) - AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Ledri Vula po i kalon pushimet me modelen e njohur shqiptare (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Ledri Vula po i kalon pushimet me modelen e njohur shqiptare (FOTO)

Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ledri Vula ndodhet me pushime në SHBA prej disa ditësh.

Atje Ledri është fotografuar në shoqërinë e modeles shqiptare Lorena Haliti.

Dyshja kanë qenë së bashku duke luajtur bilardo së bashku me një tjetër mikeshë të tyre.

Lorena ishte protagoniste e klipit të këngës “Rio” nga Ledri.

Siç duket pas këtij klipi, dyshja ka krijuar miqësi dhe tani do i shohim shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.