SA QENKA RRITUR/ Rudina Magjistari shfaq si rrallëherë të bijën (FOTOT) – AlpeGossip
SA QENKA RRITUR/ Rudina Magjistari shfaq si rrallëherë të bijën (FOTOT)

SA QENKA RRITUR/ Rudina Magjistari shfaq si rrallëherë të bijën (FOTOT)

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Rudina Magjistari tregohet gjithmonë e rezervuar për jetën private. Mirëpo, së fundmi duket se e ka thyer këtë rregull.

Sa qenka rritur, Rudina Magjistari shfaq si rrallëherë të

Prej disa ditësh, Rudina ndodhet me pushime në Afrikë dhe përveç se ka ndarë pamje nga vendi, këtë herë ka publikuar disa foto të Mias. Vogëlushja qenka rritur aq shumë, sa tani moderatorja përveç se vajzë e ka edhe si shoqe.

Sa qenka rritur, Rudina Magjistari shfaq si rrallëherë të