HUMBI NDJENJAT NË EMISION LIVE/ Fifi merr vendimin përfundimtar: Do të… – AlpeGossip
HUMBI NDJENJAT NË EMISION LIVE/ Fifi merr vendimin përfundimtar: Do të…

HUMBI NDJENJAT NË EMISION LIVE/ Fifi merr vendimin përfundimtar: Do të…

Pas një debati të me Balinën, Fifi humbi ndjenjat live gjatë emsionit.

Pasi u qetësua Fifi u zhvendos në dhomën e rrëfimit ku sqaroi këtë situatë.

Fifi tha se do të vazhdojë të qëndrojë në Big Brother Albania Vip. “Në këto momente të vështirë mu kujtua nipi. Do të vazhdoj të qëndroj në shtëpi për t’i treguar të gjithëve se sa e fortë jam dhe se do ja dal”- tha Fifi.