ÇFARË NDODHI? Fifit i bie të fikët gjatë emisionit LIVE në “Big Brother” (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Fifit i bie të fikët gjatë emisionit LIVE në “Big Brother” (FOTO)

ÇFARË NDODHI? Fifit i bie të fikët gjatë emisionit LIVE në “Big Brother” (FOTO)

Mbrëmja e sotme ka pasur ahumë tension në “Big Brother VIP”. Në tjetër rast që u fol për tu sqaruar ishte debti Fifi-Sarah për puthjen që kjo e fundit patur me DJ PM.

Derisa u çua në këmbë, Fifit i ra të fikët, dhe menjëherë Arbana Osmani dha publicitet derisa gjendja të normalizohet.

Teksa opinionistja fliste, Fifi përsëriste pa pushim: “Arbana dua të lë shtëpinë” dhe menjëherë pas kësaj bie në dysheme papritur.

Momenti i papritur në spektakël, i gjeti të gjithë të papërgatitur dhe moderatorja Arbana Osmani u detyrua të kalojë në hapësirën publicitare, derisa gjendja e saj të përmirësohet.