NËNË PËR HERË TË PARË/ Meghan Markle zbulon pa dashur kur do të sjellë në jetë fëmijën (FOTO) – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Meghan Markle zbulon pa dashur kur do të sjellë në jetë fëmijën (FOTO)

NËNË PËR HERË TË PARË/ Meghan Markle zbulon pa dashur kur do të sjellë në jetë fëmijën (FOTO)

Së fundmi Meghan Markle dhe Princi Harry kanë bërë një vizitë në qytetin e Birkenhead. Gjatë vizitës ata patën mundësinë të takohen dhe me një grup njerëzish, të cilët i prisnin për t’ju uruar mirëseardhjen. Dukesha e Sussex shpenzoi shumë kohë duke folur me njerëzit e pranishëm aty dhe gjatë bisedave i ka treguar atyre se sa muajshe është dhe kur do të lindë. Sipas fjalëve të thëna nga të pranishmit, Meghan është në muajin e 6-të të pritjes së ëmbël dhe fëmija duhet të vijë në jetë në muajin prill.
Duket se pa dashur dukesha ka zbuluar këtë periudhë të rëndësishme të jetës së saj, të cilën u përpoq ta mbajë sa më të fshehtë.