“E KAM TË DASHURIN 7 VITE MË TË VOGËL”/ Surprizon gazetarja shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
“E KAM TË DASHURIN 7 VITE MË TË VOGËL”/ Surprizon gazetarja shqiptare (FOTO)

“E KAM TË DASHURIN 7 VITE MË TË VOGËL”/ Surprizon gazetarja shqiptare (FOTO)

Gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari bëri bujë sot me deklaratën e saj në “Ftesë në Pesë” pasi krahasoi veten me Jennifer Lopez.

Zhaklina dha lajmin se prej gati 2 vitesh është në një lidhje me një mashkull 7 vjet më të ri se vetja.

Ajo pranoi se në marrëdhënie të tilla i duhet partnerit më të rritur që të kuptojë tjetrin dhe të përpiqet ta manaxhojë situatën, edhe pse në rastin e lidhjes së saj çdo gjë është në rregull.

Zhaklina shtoi më tej se përpiqet të jetë gjithnjë në formë për kënaqësinë e saj personale dhe nuk ngurroi ta krahasonte veten më yllin latin Jennifer Lopez.

Për më tepër shihi videon e mëposhtme: