Për Alketën paska qenë kjo jetë! Shikojeni ku është ”arratisur” kësaj rradhe (FOTO) – AlpeGossip
Për Alketën paska qenë kjo jetë! Shikojeni ku është ”arratisur” kësaj rradhe (FOTO)

Për Alketën paska qenë kjo jetë! Shikojeni ku është ”arratisur” kësaj rradhe (FOTO)

1800 metra mbi nivelin e detit, Alketa Vejsiu ka zgjedhur veriun e Italisë për të kaluar disa ditë pushimi!

Prej posteve të fundit në Instagram, shohim që Alketa e shijon pafund bardhësinë dhe ajo vetë e pohon se nga të gjithë ngjyrat, e bardha është e preferuara e saj.

Alketa ka dalë gjithashtu me një mikeshë të sajën kubaneze dhe shkruan se pushimet e rradhës do të jenë në Kubë? Ta ketë vallë seriozisht Alketa..