“KAM DASHURUAR VETËM NJË DJALË”/ Kiara Tito: Ja kë do kafshoja me qejf… – AlpeGossip
“KAM DASHURUAR VETËM NJË DJALË”/ Kiara Tito: Ja kë do kafshoja me qejf…

“KAM DASHURUAR VETËM NJË DJALË”/ Kiara Tito: Ja kë do kafshoja me qejf…

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku u shfaq e veshur si Dracula.

Kiara preferoi ta quante veten një “drakuleshë”, ndërsa edhe intervista me pyetje të shpejta iu përshtat këtij maskimi.

“Kam dashuruar vetëm një djalë”/ Moderatorja e

E pyetur nga moderatorja e emisionit, Bieta Sulo, se sa herë ka dashuruar në jetë, ajo u përgjigj “1 herë”, duke shtuar më tej se ajo marrëdhënie ka mbaruar dhe s’ mund të ketë një rikthim.

Ndërsa pyetjes se kë do donte të kafshonte, Tito iu përgjigj duke thënë se kafshimin e meritojnë të gjithë ata që flasin me gjuhë urrejtje në rrjetet social