“DO I BËJA PERFORMANCË PRIVATE”/ Noizy për Beatrixën: Do vendosja ca… – AlpeGossip
“DO I BËJA PERFORMANCË PRIVATE”/ Noizy për Beatrixën: Do vendosja ca…

“DO I BËJA PERFORMANCË PRIVATE”/ Noizy për Beatrixën: Do vendosja ca…

Reperi i njohur, Noizy, ka dhënë së fundmi një intervistë, ku ka folur rreth disa personazheve të njohur të ekranit.

Teksa ishte pjesë e rubrikës “nëse do të jetoje në një shtëpi me…” në emisionin “Why Not”, Noizy komentoi këngëtaren e njohur, Beatrix Ramosaj.

“Beatrix të ka imituar në një emision dhe e pyetën ça të pëlqen të jesh në lëkurën e Noizyt, buzët tha”, i tha moderatorja Roza Lati.

Reperi u shpreh se po të ishte në një shtëpi vetëm me Beatrixin, do i bënte një performancë private.

“E kam parë. Ishte shumë bukur dhe më pëlqeu. Gati njëjtë. Nëse do jetoja në një shtëpi me Beatrixën do mundoja t’i bëja dhe unë një performancë private, siç bë ajo për mua. Do vija paruke dhe ca c*ca këtu”, u shpreh Noizy.