“JAM REHAT”/ U treguan shumë të afërt me njëri-tjetrin, Andi hipën sipër Jasminës në takim (VIDEO) – AlpeGossip
“JAM REHAT”/ U treguan shumë të afërt me njëri-tjetrin, Andi hipën sipër Jasminës në takim (VIDEO)

“JAM REHAT”/ U treguan shumë të afërt me njëri-tjetrin, Andi hipën sipër Jasminës në takim (VIDEO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen” u transmetua takimi i Jasminës dhe Andit. Dyshja u treguan shumë të afërt me njëri-tjetrin, duke u përqafuar, kërcyer dhe përkëdhelur.

Në një pjesë të takimit, Jasmina u shtri në kolltuk se ashtu ndihej më rehat.

Andi: Pse po ik? Afrohu këtu

Jasmina: Jam rehat

Në këtë moment, Andi u shtri sipër saj, duke e ushqyer me fruta. Dyshja kanë treguar se janë bërë të afërt dhe nga bisedat që kanë shkëmbyer në prapaskenë.