“DO NDJEHENI TË PRIVILEGJUAR”/ Meri Shehu bën parashikimin për shenjat e horoskopit – AlpeGossip
“DO NDJEHENI TË PRIVILEGJUAR”/ Meri Shehu bën parashikimin për shenjat e horoskopit

“DO NDJEHENI TË PRIVILEGJUAR”/ Meri Shehu bën parashikimin për shenjat e horoskopit

Dashi

Nje takim shume i rendesishem me dike qe ju lidh nje projekt apo nje mik qe ju drejton drejt nje lidhje me logjike edhe ne raportet erotike.

Demi

Do ndjeheni te privilegjuar me bisedat qe do zhvillohen keto dite kryesisht ne ceshtje karriere dhe takime me njerez te rendesishem. Po keshtu nese puna juaj ka te beje me fjalen dhe shkembim idesh do jeni ne plan te pare.

Binjaket

Sot hapet nje periudhe e mire per ju ne cdo aspekt qe lidhet me te ardhmen tuaj. Jashte vendit por edhe kontakte me njerez qe punojne me ligjin.

Gaforrja

Do beni ne rastin me te mire nje marreveshje te mire ekonomike dhe do vendosni afate te percaktuara qarte ne lidhje me detyrimet tuaja ne te ardhmen. Do keni nje takim te fshehte pune e personal.

Luani

Sot ju vene nje propozim shume llogjik dhe i perparuar para jush duke ju ngritur ne nje shkalle me te larte ne procesin e bashkepunimeve. Po keshtu pranoni kushtet e nje martese.

Virgjeresha

Nje takim i rendesishem pune sot do jete i rendesishem dhe novator per ju. Ndoshta do beni nje udhetim apo do beni nje bashkepuntor ne punen tuaj.

Peshorja

Do jeni ne nje moment shume kriues dhe me ide. Ne cdo projekt apo talent do keni rezultat te mire. Ne jeten personale keni nje takim shume inteligjent.

Akrepi

Ndryshime ne menyren e te jetuarit duke i dhene perparesi nje projekti dhe ideje te re qe ju cliron dhe ju nxjerr me te pavarur ne jeten tuaj personale .

Shigjetari

Nje udhetim apo nje mesazh e nje plan shume i mire ju ngre ne cilesi ne punen tuaj e ne plane. Do keni sukses ne tregti, gazetari, televizion e pune shkencore.

Bricjapi

Nese do pranoni nje bashkepuntor te ri dhe idene e nje personi me te kualifikuar se ju do keni perparesi ne ekonomi e ne jeten personale.

Ujori

Sot eshte dite e rendesishme per ju plot ide ndryshime e takime interesante. Jeta juaj percaktohet nga kushte te reja qe vijne ne kete periudhe ku ndryshimi ne menyren e jeteses duhet te jete motoja juaj.

Peshqit

Ne punen tuaj do behet nje ndryshim i mire te cilin do ta mbani te fshehte si nje ide qe te tjeret akoma nuk duhet ta marrrin vesh. Por edhe nje lidhje ne jeten personale do ta mbani te fshehte per momentin.