Puna impenjative për një shfaqje/ Elhaida Dani tregon lodhjen pas provave (FOTO) – AlpeGossip
Puna impenjative për një shfaqje/  Elhaida Dani tregon lodhjen pas provave (FOTO)

Puna impenjative për një shfaqje/ Elhaida Dani tregon lodhjen pas provave (FOTO)

Përgatitja për një shfaqje kërkon një impenjim të madh nga ana e artistëve. Gjithsesi dikush që nuk e ka provuar, nuk mundet ta kuptojë. Megjithatë Elhaida Dani nëpërmjet një vdieo na ka treguar të gjithëve se sa e vështirë është. Këngëtarja shqiptare për momentin ndodhet diku jashtë shtetit dhe nga videot e publikuara në ‘Instagram’ duket se po përgatitet për një shfaqje të madhe. Ajo ka ndarë me të gjithë disa çaste nga provat së bashku me disa artisë të tjerë.

Menjëherë pas provave, Elhaida është shtrirë për të fjetur gjumë dhe për të rifituar energji të reja. “30 minuta punë, 1 orë gjumë”, – shkruan këngëtarja në video.