Propozim LIVE para mijëra njerëzve/ Ky çift i “Big Brother” drejt martesës (VIDEO) – AlpeGossip
Propozim LIVE para mijëra njerëzve/  Ky çift i “Big Brother” drejt martesës (VIDEO)

Propozim LIVE para mijëra njerëzve/ Ky çift i “Big Brother” drejt martesës (VIDEO)

Ata zgjodhën ta bënin këtë hap në natën e festës së Birrës në qytetin e Korçës.

Mes mijëra njërëzve të mbledhur në sheshin e qyteti ish banori i Big Brother, Kristi Becka ka propozuar të dashurën e tij për martesë. Kristi dhe Tea Zhuli u njohën brenda këtij reality shoë, por nuk e humbën vëmendjen edhe pas përfundimit të BB.

Nga videot e siguruara nga mediat kosovare, vihet re entuziazmi i njerëzve në shesh si dhe emocionet që kanë mbërthyer Tean në skenën e ‘Festës së Birrës’.

Qyteti është mbuluar nga drita e fishekzjarrëve duke shtuar kështu më tepër atmosferën e krijuar nga propozimi për martesë që iu bë ish banores.

 

http://dai.ly/x6rq6n0