E BUKUR DHE SUPER SEKSI/ Zbulohet kush është e dashura e Feros (FOTO) – AlpeGossip
E BUKUR DHE SUPER SEKSI/ Zbulohet kush është e dashura e Feros (FOTO)

E BUKUR DHE SUPER SEKSI/ Zbulohet kush është e dashura e Feros (FOTO)

Edhe pse në moshë të re, Fero është kthyer tashmë në një nga reperët më të njohur e më të suksesshëm e kjo shihet nga klikimet e shumta të këngëve të tij. Fero është komentuar shumë mbi përplasjet me reperët e tjerë e sulmet që i ndodhën në fillim të këtij viti ndërsa sa i përket jetës private Fero nuk ka bërë publike ndonjë lidhje deri më sot.

Megjithatë “Gazeta Express” ka zbuluar se Fero është në një lidhje me modelen bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli.

Arbenita është shumë e njohur në Instagram falë bukurisë së saj dhe fotove provokuese.

Modelja dhe reperi kanë shkëmbyer herë pas here edhe komente me njëri-tjetrin ku nuk kanë munguar zemrat. Në një prej fotove Arbenita shkruan se foton e ka bërë ai. Fero e pyet kush dhe modelja ja kthen me emoji duke i thënë të heshtë.