Vali Corleone flet për jetën seksuale: Jam i butë me femrat, me këto VIP-a e kam bërë por nuk… – AlpeGossip
Vali Corleone flet për jetën seksuale: Jam i butë me femrat, me këto VIP-a e kam bërë por nuk…

Vali Corleone flet për jetën seksuale: Jam i butë me femrat, me këto VIP-a e kam bërë por nuk…

Vali Corleone ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në një intervistë për “Elite show” ku ka folur për herë të parë pas daljes nga psikiatria, por foli gjithashtu edhe për jetën private kur u pyet nga gazetarja nëse është e vërtet që femrat qëndrojnë në radhë për të kaluar një natë me të. “Femrat kalojnë shumë mirë me mua. Jam i paharruar tek femrat. Dikush thotë që unë jam i rrezikshëm me femrat, por është absolutisht gënjeshtër. Jam shumë i butë me femrat. Nuk kam nevojë të tregojë forcë me femrat. Cila femër më ka pëlqyer, e kam pasur”, u shpreh Vali.

Ai tregoi se ka pasur femrat të njohura në showbizin shqiptar, por edhe global. “Kam pasur fytyra publike dhe globale sekret. Nuk po përmend emra, por i kam pasur”, tha Vali.