Këngëtari i njohur nxjer BLOF Luanën: Mos bëj kot se ti mbaroje për mua… – AlpeGossip
Këngëtari i njohur nxjer BLOF Luanën: Mos bëj kot se ti mbaroje për mua…

Këngëtari i njohur nxjer BLOF Luanën: Mos bëj kot se ti mbaroje për mua…

Luana Vjollca është e ftuar mbrëmjen e sotme për herë të parë në “Xing me Ermalin”, ku dha një intervistë në të cilën zbuloi të pathëna, foli për jetën private, lajmet që kanë qarkulluar për të e shumë të tjera. Emisionit iu bashkua edhe këngëtari i mirënjohur shqiptar Bujar Qamili me të cilin Luana ka publikuar së fundmi këngën “Mi dhe flakë mallit tim”. Në rubrikën “Pyetje nga Facebook”, një komentues e pyeste Luanën nëse ka pasur fiksim ndonjë mashkull dhe e ka pasur të pamundur për t’u lidhur me të.

“Nuk jam njeri që fiksohem, s’kam asnjë idhull që e ndjek”, u shpreh Luana. “Trego të vërtetën se pas meje ke mbaruar”, u hodh Bujar Qamili duke shkaktuar të qeshura.