Iu ul në gjunjë me unazë, por nuk e puthi! Roza Lati zbulon përse “REFUZOI” Kastro Zizon: Mua duhet të më… – AlpeGossip
Iu ul në gjunjë me unazë, por nuk e puthi! Roza Lati zbulon përse “REFUZOI” Kastro Zizon: Mua duhet të më…

Iu ul në gjunjë me unazë, por nuk e puthi! Roza Lati zbulon përse “REFUZOI” Kastro Zizon: Mua duhet të më…

Këngëtari i njohur, Kastro Zizo ka qenë pjesë e emisionit ‘Why Not’ ku u maskua si plak së bashku me moderatoren Roza Lati për të dalë në qytet.

Si një cift i dashuruar, ata shijuan darkën dhe më pas shkuan në sheshin Skënderbej ku Kastro i bëri propozim me unazë. Edhe pse iu afrua disa herë moderatores, nuk pati asnjë puthje në buzë. Po në emisionin e saj, Roza Lati, ku ka ftuar regjisorin Enkel Gurakuqi ka zbuluar përse nuk e puthi Kastron.

Pjesë nga biseda

Enkel Gurakuqi: Mos ke ndonjë sindromë kundra puthjes?

Roza Lati: Jo se kam sindromë.

Enkel Gurakuqi: Ai i shkreti u ul disa herë me unazë.

Roza Lati: E di pse nuk e putha Kastron? Nuk më ngacmoi njeri. Nuk më shtynë. Mua duhet të më shtysh nervat që ta bëj.