BABAI I DY FËMIJËVE/ Aktori i njohur romancë me një vajzë 33 vite më të vogël (FOTO) – AlpeGossip
BABAI I DY FËMIJËVE/ Aktori i njohur romancë me një vajzë 33 vite më të vogël (FOTO)

BABAI I DY FËMIJËVE/ Aktori i njohur romancë me një vajzë 33 vite më të vogël (FOTO)

Aktori i njohur fitues i Golden Globe David Duchovny po kalon një rini të dytë, pasi prej 14 muajsh, 58 vjeçari është në një lidhje dashurie me një vajzë, vetëm 25 vjeçe.

Ata janë fotografuar së bashku të dielën në Malibu.

Babai i dy fëmijëve, është 33 vjet më i vogël se Monique Pendleberry e cila në qershor festoi 25 vjetorin.

David është babai i një djali 16 vjeçar dhe një vajze 19 vjeçare nga martesa me aktoren e njohur Gillian Anderson.