NDRYSHON POZICION/ Enca fsheh gjoksin dhe tregon të pasmet (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHON POZICION/ Enca fsheh gjoksin dhe tregon të pasmet (FOTO)

NDRYSHON POZICION/ Enca fsheh gjoksin dhe tregon të pasmet (FOTO)

E njohur për reklamën e madhe që i bën gjoksit, këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia e ka ndërruar paksa formën.

Ajo në foton e fundit ka vendosur që të fshehë gjoksin, duke i dhënë hapësirë të pasmeve të saj.

“Hey Ruensa” është mbishkrimi që i bën kësaj foto provokuese këngëtarja.