GRAMMY AWARDS 2020/ Ja se si u dukën VIP-at me veshjet e tyre në Tapetin e kuq – AlpeGossip
GRAMMY AWARDS 2020/ Ja se si u dukën VIP-at me veshjet e tyre në Tapetin e kuq

GRAMMY AWARDS 2020/ Ja se si u dukën VIP-at me veshjet e tyre në Tapetin e kuq

Ceremonia e 62 e ndarjes së çmimeve Grammy u mbajt në Los Angeles, Kaliforni ku si përherë, përpos çmimeve në muzikë, vëmendje tërhoqi edhe Tapeti i Kuq.

Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

LIZZO
VESHJA: VERSACE
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

ARIANA GRANDE
VESHJA: GIAMBATTISTA VALLI
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

CARDI B
VESHJA: MUGLER
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

BILLIE EILISH
VESHJA: GUCCI
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

LIL NAS X
VESHJA: VERSACE
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

ROSALÍA
VESHJA: ALEXANDER WANG
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

CHRISSY TEIGEN
VESHJA: YANINA COUTURE
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

BILLY PORTER
VESHJA: BAJA EAST
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

JOE JONAS DHE SOPHIE TURNER
VESHJET: LOUIS VUITTON
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

NICK JONAS DHE PRIYANKA CHOPRA
VESHJET: RALPH AND RUSSO
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

KEVIN JONAS DHE DANIELLE JONAS
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

JOHN LEGEND
VESHJA: ALEXANDER MCQUEEN
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

CAMILA CABELLO
VESHJA: VERSACE
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

SHAWN MENDES
VESHJA: LOUIS VUITTON
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

GWEN STEFANI DHE BLAKE SHELTON
VESHJET: DOLCE & GABBANA
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

HEIDI KLUM
VESHJA: DUNDAS
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

MAGGIE ROGERS
VESHJA: CHANEL
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

DUA LIPA
VESHJA: VIVIENNE WESTWOOD
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

BEBE REXHA
VESHJA: CHRISTIAN COWAN
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

NJOMZA
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

BLAC CHYNA
VESHJA: VALDRIN SAHITI
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

JAMEELA JAMIL
VESHJA: DENNIS BASSO
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

ALESSANDRA AMBROSIO
VESHJA: BALMAIN
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

FGA TWIGS
VESHJA: ED MARLER
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

H.E.R
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

SAWEETIE
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

TYLOR THE CREATOR
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

SHANINA TWAIN
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

USHER
Tapeti i Kuq i Grammy Awards 2020

NIKITA DRAGUN
VESHJA: AUGUSTO MANZANARES