Elita Rudi e stiloi vetë fustanin e nusërisë/ Ja çmimi tij marramendës (FOTO) – AlpeGossip
Elita Rudi e stiloi vetë fustanin e nusërisë/ Ja çmimi tij marramendës (FOTO)

Elita Rudi e stiloi vetë fustanin e nusërisë/ Ja çmimi tij marramendës (FOTO)

Reperi Gjiko dhe prezantuesja e njohur Elita, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, në një ceremoni luksoze me rreth 700 të ftuar.

Mes shumë surprizave si performanca e reperit, betimet apo torta me krahë engjëlli, “Prive” ka zbuluar edhe një detaj të ri të veçantë.

Bëhet fjalë për fustanin e nuses, të cilin Elita e paska stiluar vetë. Fustani ka kushtuar plot 10 000 euro, por falë promocionit Elita mësohet se ka paguar gjysmën e shifrës.

E megjithatë, fustani i saj i fryrë nuk na lejonte të sodisnim më tej rrumbullakosjen e barkut të moderatores, e cila prej muajsh tashmë është përfolur se është shtatzënë.

Çifti është në pritje të fëmijës së parë dhe shumë shpejt, Elita dhe Gjiko do të bëhen prindër.