“KAM VESHUR TË NJËJTËN BLUZË PËR 4 MUAJ” / Këngëtari i njohur kujton momentin që i ndryshoi jetën (FOTO) - AlpeGossip
“KAM VESHUR TË NJËJTËN BLUZË PËR 4 MUAJ” / Këngëtari i njohur kujton momentin që i ndryshoi jetën (FOTO)

“KAM VESHUR TË NJËJTËN BLUZË PËR 4 MUAJ” / Këngëtari i njohur kujton momentin që i ndryshoi jetën (FOTO)

Këngëtari Ed Sheeran, përmes një postimi në profilin e tij në Instagram është kthyer pas në kohë duke rikujtuar momentet  e vështira që ka kaluar, por edhe suksesin e madh.

Në këtë postim ai shfaqet duke mbajtur në dorë albumin që i dha famën në botën e muzikës, i cili titullohej “+”.

“Si sot 7 vite më parë, u lançua albumi im i parë në botën e muzikës. Isha thjesht 20-vjeç dhe vishja këtë bluzë me kapuç për 4 muaj me radhë. Gëzuar ditëlindjen “+””, shkruan këngëtari 27-vjeçar.