NUK NDALET SË EKSPOZUARI LINJAT/ Luana Vjollca "i trullosi" të gjithë me gjoksin BOMBASTIK (FOTO) - AlpeGossip
NUK NDALET SË EKSPOZUARI LINJAT/ Luana Vjollca “i trullosi” të gjithë me gjoksin BOMBASTIK (FOTO)

NUK NDALET SË EKSPOZUARI LINJAT/ Luana Vjollca “i trullosi” të gjithë me gjoksin BOMBASTIK (FOTO)

Është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregon gjithnjë dhe në çdo dalje të saj.

Ndryshe nga gjithë vipat e tjerë Luana zgjodhi pikërisht sezonin e shtatorit për të shijuar pushimet edhe rrezet e diellit.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale me një foto e veshur me body ku nxjerrë në pah gjoksin bombastik dhe format trupore  perfekte.

Edhe këtë herë Luana dëshmoi se këto pushime do të jenë mjaft të nxehta ku ajo do të ekspozojë linjat.