Më në fund Viola Spiro vesh fustanin e bardhë (FOTO) – AlpeGossip
Më në fund Viola Spiro vesh fustanin e bardhë (FOTO)

Më në fund Viola Spiro vesh fustanin e bardhë (FOTO)

Viola Spiro është njëra nga prezantueset e njohura të sportit, e cila komentohet shpesh për paraqitjet publike.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh gati për emisionin e saj sportive ku e shohim të mbushur me grim dhe sigurisht me shumë efekte.

Përdorimi i tyre vërehej lehtësisht sidomos në fytyrë, ndonëse përdorimi i efekteve dhe filterëve tashmë është shndërruar në trend.