Çfarë ka ndodhur me Arminën?! HABIT me postimin e saj: Një gënjeshtër që ishte iluzion… (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë ka ndodhur me Arminën?! HABIT me postimin e saj: Një gënjeshtër që ishte iluzion… (FOTO)

Çfarë ka ndodhur me Arminën?! HABIT me postimin e saj: Një gënjeshtër që ishte iluzion… (FOTO)

Blogerja Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë.
Por veç fotos ku Armina shfaqet mjaft sensuale përshtypje bën në fakt shprehja që ajo ka shkruar: “Më mirë një e vërtetë që dhemb, sesa një gënjeshtër që të iluzionin,”-përfundon Mevlani. Të ketë ndodhur diçka që e ka mërzitur blogeren?