SHKUAN BASHKË PËR PUSHIME/ I dashuri i Era Istrefit kapet “MAT” me vajza të tjera (FOTO) – AlpeGossip
SHKUAN BASHKË PËR PUSHIME/ I dashuri i Era Istrefit kapet “MAT” me vajza të tjera  (FOTO)

SHKUAN BASHKË PËR PUSHIME/ I dashuri i Era Istrefit kapet “MAT” me vajza të tjera (FOTO)

Lidhja e Era Istrefit dhe këngëtarit britanik Julian Perretta ka qenë në qendër të vëmendjes prej disa kohësh, edhe pse çifti ka vendosur mos ta konfirmojë.

 

Sot çifti kanë shkuar bashkë me pushime dhe ndodhen në Mykonos nga ku këngëtarja shqiptare ka postuar një video duke treguar se ndodhet me Julianin