NUK KANË MBARUAR ENDE/ Alketa Vejsiu publikon pamje nga pushimet përrallore (FOTO) – AlpeGossip
NUK KANË MBARUAR ENDE/ Alketa Vejsiu publikon pamje nga pushimet përrallore (FOTO)

NUK KANË MBARUAR ENDE/ Alketa Vejsiu publikon pamje nga pushimet përrallore (FOTO)

Me rastin e festave të fundvitit moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku është nisur drejt

një vendi malor të përshkruar nga dëbora ku po kalon disa ditë pushimi.

Prej ditësh ajo ka shpërblyer publikun me foto nga ky udhëtim. Së fundmi ajo gjithashtu publikoi disa pamje të atij peisazhi përrallor duke i bërë kështu “zili” gjithë ndjekësve.