ERMALI PUBLIKON VIDEO PËR FILMIN/ Albana Osmani i bën një pyetje "serioze" (FOTO) - AlpeGossip
ERMALI PUBLIKON VIDEO PËR FILMIN/ Albana Osmani i bën një pyetje “serioze” (FOTO)

ERMALI PUBLIKON VIDEO PËR FILMIN/ Albana Osmani i bën një pyetje “serioze” (FOTO)

Të gjithë e dinë tashmë filmin “I Love Tropoja” të Ermal Mamaqit, i cili do publikohet më datë 29 tek Pallati i Kongreseve, me aktorë të njohur si Enca Haxhia, Arjola Demiri, Ermal Mamaqi, Irgen Çela etj.

Ngado, nëpër faqet e VIP-ave të tjerë kemi parë reklamimin e filmit dhe duhet të themi se na rrisin më shumë entuziasmin për transmetimin e tij. Stresi, Alar Band, Rezart Velshenja e shumë të tjerë e kanë prmovuar.  Së fundmi Ermali vetë ka publikuar një video për filmin e tij dhe sigurisht edhe pse në një mënyrë qesharake e ka arritur qëllimin e tij.

“Për të gjithë ju “VIP-at” që doni të jeni pjesë e premierës me çdo kusht, drejtohuni te Pallati Kongreseve (hyrja mbrapa) dhe blini biletën e premierës së orës 21:00 me datë 29 janar. @ilovetropoja_filmi @ermalmamaqiofficial” .

Mirëpo Albana Osmanit i ka bërë përshtypje diçka dhe e ngacmon humoristin duke ja thënë në koment:”Po pse ben tag veten tek postimi jot” dhe e ka shoqëruar me një emoji që tregon se po bën shaka. Ermali i është përgjigjur shakasë së Albanës:” i bëj që të ruaj të drejtat e autorit të vetes”. Dhe moderatorja duke qeshur i ka thënë se është më i miri, “haahha you are the best”. 

 

AlpeGossip.al