“DO FIKSOHEMI”/ Enca publikon hitin e ri, më SEKSI se kurrë! – AlpeGossip
“DO FIKSOHEMI”/ Enca publikon hitin e ri, më SEKSI se kurrë!

“DO FIKSOHEMI”/ Enca publikon hitin e ri, më SEKSI se kurrë!

Këngëtarja Enca Hxhia publikon këngë e saj më të re me titullin ” AMOR” dhe duket se në pak kohë do shndërrohet në hit.

Në bashkëpunim me Zaza dhe Mixey kanë sjellë këngë ritmike, në një ambjent të mbyllu e që vëmendjen më të madhe e merr Enca e shfaqur shumë seksi dhe tunduese, duke nxjerr në pah edhe format e saj të lakuara.

Ajo që na mbetet të themi është se shumë shpejt kjo këngë do të dëgjohet nëpër clube, makina e kudo duke krijuar një super atmosferë. ALPEgossip.al