FIFI TREGON SE ÇFARË KA HEQUR NGA I DASHURI/ Aulona Musta preket nga rrëfimi saj (VIDEO) – AlpeGossip
FIFI TREGON SE ÇFARË KA HEQUR NGA I DASHURI/ Aulona Musta preket nga rrëfimi saj (VIDEO)

FIFI TREGON SE ÇFARË KA HEQUR NGA I DASHURI/ Aulona Musta preket nga rrëfimi saj (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Fifi është kthyer shumë shpejt në një ndër personazhet që komentohet shumë në media. Fifi përherë ka publikuar këngë dhe balada që janë pëlqyer nga publiku.

Shumica e teksteve të saj kanë të bëjnë me ndarjen dhe duke u nisur nga kjo, moderatorja e njohur Aulona Musta e ka pyetur së fundmi Fifin në “Thumb” se sa ka vuajtur nga dashuria.

“Kaq shumë ke vuajtur në dashuri?”, e pyeti Aulona ndërkohë që Fifi u përgjigj: “Sinqerisht? Po!”, pas kësaj përgjigje të sinqertë Aulona është prekur dhe ka shkuar e ka përqafuar Fifin në mes të emisionit.