PJESË E PANDASHME E GARDEROBËS/ Ja trendet e fundit të xhinseve që do t’i adhuroni (FOTO) – AlpeGossip
PJESË E PANDASHME E GARDEROBËS/ Ja trendet e fundit të xhinseve që do t’i adhuroni (FOTO)

PJESË E PANDASHME E GARDEROBËS/ Ja trendet e fundit të xhinseve që do t’i adhuroni (FOTO)

Xhinset janë pjesë e pandashme e garderobës dhe mund të kombinohen me gjithçka.

Një kombinim i duhur i tyre ju “nxjerr” shumë herë nga situatat që mund të hasni në përditshmërinë tuaj.

Çdo sezon sjell edhe “prurje” të reja të xhinseve ndaj AlpeNews.al ju sjell trendet më të fundit të tyre në fotot e mëposhtëme: