VIDEO E AKSIDENTIT TË FRIKSHËM/ Makina bie nga qielli – AlpeGossip
VIDEO E AKSIDENTIT TË FRIKSHËM/ Makina bie nga qielli

VIDEO E AKSIDENTIT TË FRIKSHËM/ Makina bie nga qielli

Ky është momenti i tmerrshëm kur një makinë fluturon mbi një rrethrrotullim dhe bie në tokë para se të rrokulliset tre herë.

Ndërkohë që këndi i kameras që ka filmuar të gjithë skenën krijon idenë se nga qielli po bien makina.

Ngjarja ka ndodhur në Dundee të Skocisë, kur rreth orës 03:00 të së hënës dhe nga pamjet dallohet një “Vauxhall Astra” që të shfaqet nga askund.