Arilena Ara zbulon surprizën! Nuk do ta besoni krah kujt këndon – AlpeGossip
Arilena Ara zbulon surprizën! Nuk do ta besoni krah kujt këndon

Arilena Ara zbulon surprizën! Nuk do ta besoni krah kujt këndon

Së fundmi Arilena Ara na zbuloi surprizën që e pret në një kohë shumë afërt.
Këngëtarja shqiptare do të jetë sërish pjesë e festivalit të madh muzikor “Europa Plus Live”. Vitin e kaluar ajo performoi në të njëjtën skenë me dy shqiptaret me famë botërore Bebe Rexhën dhe Dua Lipa-n. Festivali do të mbahet në datën 8 Prill në Minsk Arena dhe mban emrin “Hot and Top 2018”. Sukses pas suksesi, Arilena do performojë krah Willy William, Oceana dhe shumë emra të tjerë të njohur.