Pas kësaj që bëri të gjithë po thonë që ish-i dashuri i Morenës është GAY (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
Pas kësaj që bëri të gjithë po thonë që ish-i dashuri i Morenës është GAY (FOTO+VIDEO)

Pas kësaj që bëri të gjithë po thonë që ish-i dashuri i Morenës është GAY (FOTO+VIDEO)

Morena Taraku dhe miliarderi nga Teherani, Sasha Sobhani u bënë kryefjala e mediave rozë kur njoftuan lidhjen e tyre dhe bënë edhe tatuazh emrin e njëri-tjetrit.

Por, çdo gjë mori fund shumë shpejt!

Ata ka pak ditë që janë ndarë, e këtë e bënë të ditur vet çifti teksa publikonin video e shkrime të ndryshme në llogaritë e tyre në Instagram. Si fillim ishte Morena ajo që publikoi një Story ku thoshte se ai ishte homoseksual, ndërsa nuk mungoi dhe përgjigja e Sashës i cili publikoi video ku po argëtohej me disa femra.

 

Së fundmi, në një video të publikuar, por që u largua shumë shpejt, shihet miliarderi duke mbajtur në dorë një ‘flutarake’ me ngjyrat e komunitetit “LGBT”, duke shtuar më shumë dyshimet rreth seksualitet të tij.

Ndoshta ngaqë jemi në muajin e të drejtave të komunitetit LGBT, dhe Sasha ka dalë në mbrojtje të tij. Gjithsesi, kjo video është interpretuar ndryshe, si një hap para drejt pranimit të seksualitetit.