”Paris Milano”, Majk dhe Ghetto Geasy bëhen sërish bashkë! Sapo sollën hitin e verës (VIDEO) – AlpeGossip
”Paris Milano”, Majk dhe Ghetto Geasy bëhen sërish bashkë! Sapo sollën hitin e verës  (VIDEO)

”Paris Milano”, Majk dhe Ghetto Geasy bëhen sërish bashkë! Sapo sollën hitin e verës (VIDEO)

Nëse dyshoni që do të jetë hit, mjafton të kujtoni bashkëpunimet “S’jena mo” ose “Ajo”. Majk dhe Ghetto Geasy janë dy ndër reperat më të mirë shqiptarë të cilët pas disa bashkëpunimeve kanë bashkuar sërish forcat për të sjellë këngën më të re të titulluar “Paris Milano”.

Përveç se një këngë shumë ritmike e cila të bën menjëherë të kërcesh, “Paris Milano” ka ardhur edhe me një klip të bukur.

Majk e Ghetto Geasy me bashkëpunimin e sapo publikuar pritet të shndërrohen në sensacionin e kësaj vere, dëgjojeni tani këngën e cila gjendet në YouTube.