HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse Greta Koçi është një peshore e vendosur dhe tipike (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse Greta Koçi është një peshore e vendosur dhe tipike (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse Greta Koçi është një peshore e vendosur dhe tipike (FOTO)

Greta Koçi është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar. Prej vitesh ajo është pjesë e skenës dhe këngëete  saja jo vetëm që janë kthyer në hite por gjithashtu këngëtarja ka fituar edhe çmime.

Në horoskop këngëtarja është shenja e peshores dhe këto karakteristika e bëjnë atë një shenjë të denjë.

Femrat e shenjës se peshores veçohen për bukurinë.

Ato e adhurojnë elegancën, bizhuteritë,muzikën. Në daljet publike Greta kujdeset deri në detaje për look-un e saj dhe shihet gjithmonë e kuruar, fustane elegante dhe bizhu të thjeshta nëse i hidhni një sy rrjetit social “Instagram” të këngëtares do ti vini re këto detaje.

View this post on Instagram

Be a lady in Red ♥️ dressby @glambyeniandgreta

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

View this post on Instagram

Stay classy 😉 #streetstyle #athensgreece 🙌🏻

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

Peshoret janë gjithmonë kërkuese edhe ne zgjedhjen e partnerit ideal dhe Greta si një peshore tipike e vendosur që ka zgjedhur që ta mbajë të fshehtë partnerin. Nëpër intervista ajo ka zbuluar se  sa të vështir e ka të zgjedhi personine  duhur. Gjithashtu në shoqëri ato janë të dashura të respektushme dhe këtë Greta na e ka vërtetuar shumë herë.

View this post on Instagram

#birthday🎂 🙈🙈

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

 

View this post on Instagram

Cover me in Flowers 🌹

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

 

Nëse do ta përshkruanim me tre fjalë Gretën si një “peshore tipike” do të ishin: të adhurueshme,dashura, vendosura.