KENI DASMA NË DIMËR? Ja disa ide si të visheni për t’u dukur elegante – AlpeGossip
KENI DASMA NË DIMËR? Ja disa ide si të visheni për t’u dukur elegante

KENI DASMA NË DIMËR? Ja disa ide si të visheni për t’u dukur elegante

Periudha e dimrit është më e vështira përsa ju përket dasmave. Në këtë sezon është shumë e ndërlikuar pjesa e veshjes, pasi fustanet dimërore ju bëjnë të dukeni jo elegante. Megjithatë nëse arrini të keni materialin dhe prerjen e duhur ju mund të dukeni po aq bukur sa në një dasmë në verë. Ne po ju tregojmë disa modele fustanesh që përshtaten për çdo trup dhe ju bëni zgjedhjen tuaj