FINALJA E “FESTIVALIT TË KËNGËS”/ Arilena Ara do të na përfaqësojë në “Eurovision” – AlpeGossip
FINALJA E “FESTIVALIT TË KËNGËS”/ Arilena Ara do të na përfaqësojë në “Eurovision”

FINALJA E “FESTIVALIT TË KËNGËS”/ Arilena Ara do të na përfaqësojë në “Eurovision”

Sot ne Pallatin e Kongreseve u zhvillua finalja e “Festivalit të Këngës” dhe më në fund fituesi u shpall dhe sigurisht është ajo që pjesa më e madhe priste.

E prezantuar me këngën “Shaj“,  Arilena Ara do të na përfaqësojë në “Eurovision 2020”