ÇMEND NDJEKËSIT NË INSTAGRAM/ Afërdita Dreshaj i del THITHKA por nuk e vuri re (FOTO) – AlpeGossip
ÇMEND NDJEKËSIT NË INSTAGRAM/ Afërdita Dreshaj i del THITHKA por nuk e vuri re (FOTO)

ÇMEND NDJEKËSIT NË INSTAGRAM/ Afërdita Dreshaj i del THITHKA por nuk e vuri re (FOTO)

Afërdita Dreshaj është një nga femrat më të lakuara në showbizz-in shqiptar. Ajo i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Dasma, e cila u organizua në Miami kishte të ftuar familjarët e ngushtë të çiftit si dhe disa nga miqtë e tyre më të mirë. Një dasmë përrallore ku Afërdita me fustanin e bardhë dhe Jakub me kostumin ngjyrë të kaltër të errët, u shfaqen tejet elegant dhe të bukur.

Por tashmë ka kaluar pak kohë nga dasma madhështore e çiftit dhe Afërdita vazhdon me postimet e saj provokuese. Një foto e postuar së fundmi nga modelja e njohur na tërhoqi vëmendjen. Kjo pasi dashur pa dashur Dreshaj zbuloi pa me shumë se ç’duhet.