DEDIKIMI PREKËS/ Suprizon sopranen e madhe shqiptare, djali me fjalët më të ndjera (FOTO) – AlpeGossip
DEDIKIMI PREKËS/ Suprizon sopranen e madhe shqiptare, djali me fjalët më të ndjera (FOTO)

DEDIKIMI PREKËS/ Suprizon sopranen e madhe shqiptare, djali me fjalët më të ndjera (FOTO)

Sapo pamë postimin e ëmbël që Anthony Çako bëri sot për nënën e tij, menduam se do të ishte një ditë e veçantë, por jo.

Ditëlindja e sopranes shqiptare është si sot pas një muaji, pra në 27 qershor.

Dhe pikërisht në këtë ditë, një muaj para ditëlindjes, djali i saj ka publikuar një foto të veçantë nga fëmijëria.

Ai shfaqet në krahët e Inva Mulës dhe nuk besohet të jetë më shumë se 3 vjeç.

“Të dua mami”, shkruan Anthony në foton e ëmbël.

Epo për të shprehur dashurinë ndaj nënës nuk ke nevojë për një ditë të shënuar apo jo!