“MOJ DUHEMI NE?” Isli Islami konfirmoi publikisht lidhjen, flet Ori Nebiaj (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“MOJ DUHEMI NE?” Isli Islami konfirmoi publikisht lidhjen, flet Ori Nebiaj (FOTO+VIDEO)

“MOJ DUHEMI NE?” Isli Islami konfirmoi publikisht lidhjen, flet Ori Nebiaj (FOTO+VIDEO)

Ditën e sotme bëri xhiron e rrjetit një video e emisionit “Pop Culture”, ku dy moderatorët e “Wake Up”, Isli Islami dhe Ori Nebiaj, flisnin në lidhje me lajmin që po qarkullonte për marrëdhënien e tyre.

“Bashkë jemi se s’jemi veç.”- përgjigjet Isli.- “Moj duhemi ne?”- pyet ai Ori Nebiajn.

“Duhemi”- është përgjigjur moderatorja dhe të dy kanë nisur të qeshin.

Pas lajmeve të shumta në lidhje me këtë deklaratë, Ori ka reaguar në Instastoryn e saj.

“Ore a janë në vete ky milet? Sot na martuat për një spot që njofton intervistën e cila jepet nesër. Po nesër ç’do bëni pas intervistës? Apo do divorcohemi nesër?”- shkruan moderatorja në postim.