‘’Keke do you love me’’? Ermal Mamaqi tregon kërcimin EPIK me pasoja të TMERRSHME: Shpëtoni jetë… (VIDEO) – AlpeGossip
‘’Keke do you love me’’? Ermal Mamaqi tregon kërcimin EPIK me pasoja të TMERRSHME: Shpëtoni jetë… (VIDEO)

‘’Keke do you love me’’? Ermal Mamaqi tregon kërcimin EPIK me pasoja të TMERRSHME: Shpëtoni jetë… (VIDEO)

Tashmë thuajse është bërë virale dhe kemi parë të postohen video në Instagram nga shumë persona të cilët e kërcejnë këngën e Drake me titull “Keke do you love me” plot pasion.

Ndoshta keni parë kërcime nga më të ndryshme por një si ky që do të shihni më poshtë me siguri ju ka shpëtuar.

Ka qenë moderatori Ermal Mamaqi i cili ka postuar në Instagram videon që ka xhiruar një vajzë me këngën në sfond por me pasoja të tmerrshme pasi ajo ka dalë nga makinë dhe teksa kërcen është përplasur nga një makinë.

Ndiqeni skenën në videon e mëposhtme…