MODERATORET GJATË KËSAJ JAVË/ Si u veshën dhe cila është e preferuara jonë – AlpeGossip
MODERATORET GJATË KËSAJ JAVË/ Si u veshën dhe cila është e preferuara jonë

MODERATORET GJATË KËSAJ JAVË/ Si u veshën dhe cila është e preferuara jonë

Si çdo javë moderatoret e ekranit shqiptar vijnë me një look të kuruar e thuajse aspak të ngjashëm me atë javës së shkuar. Sigurisht, sepse ekrani ju jep një tjetër vëmendje pamjes së tyre, e kush nuk do të donte të shfaqej sa më e kompletuar në emisionin që moderon?

Nga Rudina Magjistari e veshur me ngjyra duke sjellë kështu pranverën që tashmë po afron. Këtë javë e kemi parë moderatoren të “luaj” me ngjyrat dhe të duket shumë e çelur dhe ajo vetë. Deri tek Arbana e veshur me një fustan tyl si një princeshë, pa guxuar shumë me ngjyrën, thjeshtë e zezë.

Për ALPEgossip.al  e preferuara për këtë javë është Ori Nebijaj, e cila ka bërë një zgjedhje shumë të veçantë me ngjyrën që rralleherë përdoret në ekran. Më poshtë keni moderatoret e ekranit shqiptar, si u dukën këtë javë:

View this post on Instagram

“Klanifornia”

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

PerPuthen! 💋 pas pak ne @ediell_topchannel ☀️

A post shared by NEVINA SHTYLLA (@nevinashtylla) on