“DO TA FITOJ PËR TY”/ Momente romantike mes Luizit dhe Kiarës, nuk i keni parë kurrë kështu – AlpeGossip
“DO TA FITOJ PËR TY”/ Momente romantike mes Luizit dhe Kiarës, nuk i keni parë kurrë kështu

“DO TA FITOJ PËR TY”/ Momente romantike mes Luizit dhe Kiarës, nuk i keni parë kurrë kështu

Momente romantike ka pasur mbrëmjen e djeshme mes çiftit Kiara-Luiz. Ata kanë kaluar natën së bashku duke i shprehur njëri tjetrit mallin dhe lumturinë që janë sërish bashkë.

Duket se tashmë janë më afër se kurrë me njëri tjetrin. Madje Luizi i ka thënë Kiarës se do ta fitojë BB VIP për të.

VIDEO