A është xheloz për Sarën? Ledioni e thotë TROÇ për herë të parë – AlpeGossip
A është xheloz për Sarën? Ledioni e thotë TROÇ për herë të parë

A është xheloz për Sarën? Ledioni e thotë TROÇ për herë të parë

Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më të përfolur të show biz-it shqiptar.

Ata tashmë kanë dhe një fëmijë bëshkë, të cilit ia kanë vënë emrin London.
Por shumë herë është përfolur dhe për një ndjenjë xhelozie që ekziston mes të tyre. Lidhur me këtë çështje, ka folur për herë të parë vetë Ledion Liço.

I ftuar në emisionin Top Show, Ledioni tha se është shumë xheloz për partneren e tij, duke e cilësuar atë si një ‘yll’

“Po sigurisht që jam xheloz për Sarën. E ke parë ti Sarën apo jo? Sara është alamet ylli. Nëse nuk je xheloz për Sarën duhet të jesh budalla”,- tha Ledion Liço.